Прямі

Прямі маршові сходи, як правило, підходять для горищ, мансард або підвалів мають невелику висоту між поверхами і невеликий розмір отвору міжповерхового перекриття. Для щоденного використання сходів на другий поверх повинні мати кут нахилу менш 45гр. і висота кроку не перевищувати 21 см. У разі перевищення цих значень, застосовують ступені “гусячий крок” або “самба” – сходи зі сходами для змінного кроку.

Ми виробляємо сходи на замовлення в різної цінової категорії. Нашим замовникам ми пропонуємо недорогі, бюджетні сходи з сосни, дерев’яні сходи для котеджів, таунхаусів і дворівневих квартир з цінних порід деревини, якість і виконання яких, можна оцінити по нашим роботам, також проектуємо і виготовляємо сходи на металевому каркасі, і окремо виробляємо металлокаркаси сходів на замовлення різної конфігурації.

Розміри типових сходів досить умовні і, при замовленні, підганяються під розміри конкретного сходового отвору. При розрахунку необхідної конструкції сходів ми спираємося на будівельні норми: ширина маршу сходів не менше 90 см; ширина щабля повинна становити не менше 22 см; висота проступи сходи в межах 15-20см; кут нахилу сходового маршу не більше 45 градусів. Дані значення є основою для безпечної експлуатації сходів, а зміна цих розмірів робить сходи незручною і небезпечною.